KONTAKT Z PRZEDSTWICIELEM HANDLOWYM TEL +48 604 270 110


PODŁOGI TANECZNE HARLEQUIN 


Doskonałość Pod Stopami - Świat tańczy na podłogach Harlequin.

Firma została założona ponad 40 lat temu w Wielkiej Brytanii, i od tego czasu stała się numer jeden dla najbardziej prestiżowych szkół tanecznych i performatywnych, teatrów, miejsc edukacyjnych, oraz organizatorów wydarzeń na całym świecie.

Reputacja Harlequin opiera się na niekwestionowanej doskonałości w projektowaniu, produkcji i dostawie wysokiej jakości podłóg sprężystych i winylowych, zaaprobowanych przez najważniejsze instytucje kultury od Royal Opera House, przez New York City Ballet, Paris Opera Ballet, aż po Royal New Zealand Ballet.

Harlequin to globalny lider w dziedzinie podłóg tanecznych i scenicznych, obecny w Europie, obu Amerykach oraz w Azji. Dostarcza najwyższej jakości podłogi taneczne do największych szkół tanecznych, oper i teatrów na całym świecie.
Bez względu na to, czy prowadzisz grupę taneczną, szkołę taneczną, teatr czy organizujesz pokazy i targi, Harlequin oferuje niezrównaną kombinację produktów najwyższej jakości.

Nasi eksperci są gotowi pomóc Ci wybrać idealną podłogę, dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań. Zaufaj profesjonalizmowi Harlequin i pozwól swoim stopom zanurzyć się w doskonałości.

KONTAKT Z PRZEDSTWICIELEM HANDLOWYM TEL +48 604 270 110
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW