PODŁOGA SPRĘŻYNUJĄCA
LIBERTY HARLEQUIN
Harlequin LIBERTY™ to rewolucyjny system podłogi sprężynującej na bloczkach, dostępnej w dwóch wariantach: przenośnym i stałej. Zaprojektowany z myślą o tancerzach i profesjonalnych zespołach, ten system oferuje niezrównaną wygodę i elastyczność.
Harlequin Liberty to modułowy panelowy system sprężynującej podłogi.
Panele Harlequin Liberty posiadają dwustopniowe amortyzujące wstrząsy podkładki elastomerowe, zapewniające jednolite i spójne tłumienie wstrząsów.
Panele łatwo i szybko łączą się za pomocą opatentowanego mechanizmu blokady Harlequin, który wymaga jednego obrotu klucza. Są łatwe do transportu, przechowywania i instalacji, dzięki czemu Harlequin Liberty doskonale sprawdza się w podróżach.

Szybki montaż i demontaż: Stałe panele Harlequin LIBERTY™ zapewniają unikalną zaletę czyli łatwość zdemontowania i ponownej instalacji w innym miejscu lub konfiguracji. To doskonałe rozwiązanie dla zespołów tanecznych w trasie oraz miejsc, które okresowo wymagają sprężynującej podłogi do wydarzeń rozrywkowych. 

Wysoka nośność: Maksymalne obciążenie statyczne wynosi 454 kg/m2 dla paneli przenośnych, a pod panele można dodatkowo ułożyć drewniane bloczki, podnosząc nośność do 1,500 kg/m2. Maksymalne obciążenie dynamiczne dla paneli stałych to 227 kg/m2, co sprawia, że podłoga jest gotowa sprostać intensywnym wymaganiom tańca.

Unikalne cechy: System łączenia i bloki elastomeru zapewniają na całej powierzchni jednolity komfort tańca. Dostępna w dwóch wersjach - jako przenośne i stałe panele - Harlequin LIBERTY™. Tancerze mogą oczekiwać podobnych doznań i zwrotu energii bez względu na to, w którym miejscu na podłodze się znajdują. To wysoki poziom komfortu zarówno na sali treningowej, jak i na scenie.
SPECYFIKACJA
Rozmiar panelu: 2m x 1m i 1m x 1m
Minimalna grubość podłogi (przed włączeniem do wybranej powierzchni): 37 mm
Waga: 12,5 kg/m2 (bez powierzchni)
Poziom ognioodporności: Bfl S1 (według normy europejskiej EN 13501-1)
Poziom izolacji dźwięku: 104.20dB (według normy europejskiej EN ISO 717-2)
Izolacja cieplna – wartość U: 0.658 W/m2K
Gwarancja: 10 lat

KONTAKT Z PRZEDSTWICIELEM HANDLOWYM TEL +48 604 270 110
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW