PODŁOGA WINYLOWA 
CASCADE HARLEQUIN
Podłoga CASCADE to niekwestionowana gwiazda wśród profesjonalnych podłóg winylowych Harlequin, wyznaczająca standardy dla wiodących zespołów i szkół tanecznych na całym świecie. Zyskała uznanie całej generacji reżyserów i profesjonalnych tancerzy dzięki swojej niezrównanej trwałości i wyjątkowym cechom.

Ta najmiększa, najbardziej elastyczna i stabilna podłoga taneczna na rynku podkreślająca tym swoją przewagę nad innymi podłogami. Jej delikatnie wypukła powierzchnia gwarantuje doskonałą przyczepność, zapewniając tancerzom kompleksowe bezpieczeństwo podczas każdego ruchu. Antypoślizgowa powierzchnia taneczna sprawia, że CASCADE idealnie sprawdza się w studiach tanecznych, teatrach i na scenach koncertowych.

Matowe wykończenie podłogi CASCADE nie tylko nadaje jej elegancki wygląd, ale również sprawia, że jest wyjątkowo popularna wśród techników oświetleniowych i fotografów. Może wytrzymać ciężką scenografię, rekwizyty i statywy oświetleniowe, co sprawia, że jest idealna do różnorodnych scenicznych przedsięwzięć.

Podłoga CASCADE nie zna ograniczeń - doskonale sprawdza się na scenach, w pomieszczeniach, a nawet na zewnątrz. Oferuje wykonawcom dodatkową ochronę zarówno jako podłoga położona luzem, jak i jako element integralny na jednej z podłóg sprężynujących. Dodatkowo, jest doskonałym wyborem dla miłośników tańca flamenco, irlandzkiego i tap dance, podkreślając swoją wszechstronność i doskonałe właściwości. 
SPECYFIKACJA
Długość rolki: 10 m, 15 m, 20 m, 25 m,
Szerokość rolki: 2m
Grubość: 2 mm
Waga: 2,6 kg/m2
Poziom izolacji dźwięku: 3 dB (według normy europejskiej EN ISO 717-2)
Poziom ognioodporności: Bfl S1 (według normy europejskiej EN 13501-1)
Kolory: 
czarny (501), jasny szary (582), biały (100), ciemny szary (406), orzechowy (470) 

KONTAKT Z PRZEDSTWICIELEM HANDLOWYM TEL +48 604 270 110
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW