PODŁOGA WINYLOWA 
DUO HARLEQUIN
Podłoga DUO to klasyczna historia wszystkich podłóg tanecznych, a jednocześnie pierwsza i innowacyjna propozycja, która zdobyła serca branży. Oryginalna w obu znaczeniach tego słowa, podłoga ta reprezentuje antypoślizgową doskonałość, łączącą się z nowoczesnością dwóch odcieni, stworzonych z podwójnej warstwy kalandrowanego PCV.

To nie tylko podłoga – to dwie podłogi w jednej. DUO było pierwotnie używane jako klasyczna dwustronna podłoga transportowa, ale z czasem stało się także doskonałym wyborem dla scen i studiów tanecznych. Montaż jest niezwykle łatwy, co pozwala na rozwinięcie jej na scenie czy w studiu tanecznym w dowolnym miejscu.

Dostępna w siedmiu harmonijnych kombinacjach kolorystycznych, podłoga DUO to nie tylko funkcjonalność, ale również lekkość i mobilność. Zaprojektowana specjalnie do użytku luzem, można ją łatwo ułożyć dzięki jednostronnej taśmie samoprzylepnej, która zapewnia stabilność na dzielonych szwach.

Podłoga DUO Harlequin to nie tylko wybór praktyczny, to także elegancja, innowacja i możliwość tworzenia niezapomnianych chwil na każdej scenie czy w studiu tanecznym. Pozwól, aby Twoje podłogi odzwierciedlały doskonałość, wybierz DUO.
SPECYFIKACJA
Długość rolki: 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m
Szerokość rolki: 1,5 m oraz 2m
Grubość: 1,25 mm
Waga: 1,6 kg/m2
Poziom izolacji dźwięku: 2dB (według normy europejskiej EN ISO 717-2)
Poziom ognioodporności: Bfl S1 (według normy europejskiej EN ISO 717-2)

Kolory:
• czarny/biały,
• czarny/szary,
• jasny szary/szary,
• ciemny szary/karmelowy,
• ciemny brązowy/beżowy,
• zielony z efektem kluczowania/ żółty,
• niebieski z efektem kluczowani/czerwony

KONTAKT Z PRZEDSTWICIELEM HANDLOWYM TEL +48 604 270 110
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW