Ramada to coś więcej niż Akademia Tańca.
To strefa tańca i społeczność tancerzy, instruktorów i choreografów, którzy czerpią radość z tańca szkoląc siebie, jak i innych
w różnych technikach tanecznych, na różnych poziomach zaawansowania. Założeniem Akademii jest profesjonalne wspieranie tancerzy, przy pomocy wiedzy uznanych i doświadczonych trenerów i choreografów tańca.

Nasza Akademia została opracowana na zasadzie amerykańskich szkół i akademii tańca, szkolących tancerzy niezależnie od wieku jak i kwalifikacji tanecznych, za pomocą lekcji grupowych, a także indywidualnych, w systemach stałych grup oraz otwartych zajęć.

Akademia oferuje zarówno edukację całoroczną według roku szkolnego, jak i edukację według programu letniego oraz edukację zimową.Jesteśmy na rozwój indywidualny tancerzy od etapu początkującego do zaawansowanego.

W naszej Akademii miejsce znajdą wszyscy, którzy chcą poznać różne style tańca, jak i Ci, którzy koncentrują się na jednej dyscyplinie. Pracujemy z najlepszymi trenerami i choreografami z całej Polski oraz zaproszonymi gośćmi z zagranicy.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW