REGULAMIN NA ROK SZKOLNY 2019/2020

REZYGNACJE

  1. Osoba, która w trakcie roku szkolnego zrezygnuje z systemu opłat stałych, i przejdzie na płatność karnetową jest automatycznie wycofana z Programu Szkoleniowego Stałego i tym samym zmienia grupę na OPEN.
  2. Jeżeli tancerz ponownie będzie chciał wrócić do grupy stałej musi uregulować opłaty za wszystkie miesiące, w których nie uczestniczył w zajęciach aby móc powrócić na tych samych, korzystnych warunkach i aby być sprawiedliwym do wszystkich pozostałych uczestników.
  3. Powyższa opcja powrotu do grupy stałej będzie możliwa tylko wtedy jeśli jest wolne miejsce w grupie, którą uczestnik opuścił.
  4. Osoba, która w trakcie roku zaprzestaje uczestnictwa w Programie Szkoleniowym Stałym jest zobligowana do ponoszenia opłat miesięcznych do momentu złożenia pisemnej rezygnacji.
  5. Rezygnacja z zajęć musi zostać złożona pisemnie lub mailowo zawsze przed rozpoczęciem nowego miesiąca aby nie została naliczona opłata za kolejny miesiąc zajęć.
  6. Przekroczenie terminu powoduje nie uwzględnienie roszczeń klienta i naliczenie opłaty za kolejny miesiąc, którą uczestnik jest zobowiązany uregulować.
  7. Przy rezygnacji mailowej warunkiem jej przyjęcia jest odpowiedź pracownika recepcji na wiadomość potwierdzająca przyjęcie rezygnacji.
  8. Nie przyjmujemy rezygnacji telefonicznej.
  9. Data rezygnacji kończy zobowiązania uczestnika wobec studia tylko po uregulowaniu ewentualnych zaległości.

 

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW