O INSTRUKTORACH

RAMADA to młody i dynamiczny zespół kreatywnych ludzi. Każda z pracujących u nas osób jest rzetelna, energiczna i pomysłowa a co najważniejsze słowo "niemożliwe" dla nich nie istnieje.

W naszych działaniach potrafimy w sposób niekonwencjonalny wykorzystać nowoczesne trendy w modzie i sztuce, dbając jednocześnie o zachowanie tradycji i dobrego smaku. Dla nas każde działanie jest najważniejsze!

Podejmujemy się go z przyjemnością i zaangażowaniem, gdyż chcemy aby nasi klienci przeżyli niezapomniane chwile. 

PRZEPIÓRSKA - GÓRNIAK IZABELA

2015-10-04 10:17:40

PRZEPIÓRSKA - GÓRNIAK

 

 

Tancerka, pedagog, choreograf. Tańcem zajmuje się przez całe życie. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku, gdzie dziewięcioletnia edukacja obfitowała w występy podczas szkolnych koncertów oraz uczestnictwo w spektaklach. Wieloletnia tancerka Opery Wrocławskiej - obecnie Opery Śląskiej gdzie występowała w baletach: „Jezioro łabędzie” – Pas de quatre, Narzeczone, „Flamenco miłość i śmierć” – Amelia, „Córka źle strzeżona” – Przyjaciółki, „Sylfidy”, ”Dziadek do Orzechów”, „Pan Twardowski”, „Ognisty ptak” i „Cztery temperamenty” – w chor. Graczyk, Masza - Leonard Bernstein, chor. Ewelina Sojecka, „Bolero” – Dziewczyna, III Symfonia muz. M. Górecki – Dziewczyna.

 

Studiowała w Konserwatorium Wiedeńskim - na kierunku Pedagogika Tańca -Taniec wyrazisty technika Rozalii Chladek oraz kierunku Pedagogiki Baletu na Akademii Muzycznej w Warszawie jak i podyplomowych studiach Zarządzania Placówkami Oświatowymi i Kulturalnymi we Wrocławiu.

Związana była również z Teatrem Muzycznym we Wrocławiu - role nie tylko tańczące w operetkach ale również aktorskie oraz epizody śpiewające - Sztukmistrz z Lublina , Halinka– również w wersji niemieckiej. Skrzypek na dachu, Kiedy kota nie ma, Zorba.

Przez 7 lat była trenerem tańca w Młodziezowym Domu Kultury  Śródmieście we Wrocławiu. Obecnie trener i choreograf Akademi Baletu RAMADA. Jej podopieczne stanęły już na podium Mistrzostw Polski jak i Świata w balecie federacjnym IDO. Obecnie współpracuje z teatrem pantomimy we Wrocławiu- Dom Bernardy Alba, Statione Termini

 

Taniec:

"W czasach aktywności zawodowej jako młodej tancerki pociągały mnie nowe wyzwania, role, praca z różnymi choreografami  i reżyserami oraz wszelkiego rodzaju wyjazdy związane z tańcem. Obecnie cieszy mnie możliwość przekazywania zdobytej wiedzy oraz doświadczenia scenicznego młodszym pokoleniom.

Taniec jest dla mnie całym życiem.  Nie zamieniłabym tego zawodu na żaden inny pomimo tego, że wymaga ciężkiej nieustającej pracy."

 

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW