WRZESIEŃ 2017

1.09.2017 piątek 
Jodłowa
sala baletowa
16.00 - 17.00 - Kuta - Granatowska (solo Jazz)
17.00 - 18.00 - Kuta - Grzesik/Grodzicka M (duet jazz)
sala taneczna
16.00 - 17.00 - Królicka - Chudy/Arcisz (duet Jazz)
17.00 - 18.00 - Królicka - Arcisz (solo jazz)
sala kameralna
sala akrobatyczna

5.09.2017 wtorek
Jodłowa
sala baletowa 
16.00 - 18.00 warsztaty BILL HOTALING
18.20 - 20.20 warsztaty BILL HOTALING
sala taneczna
16.00 - 17.00 -
17.00 - 18.00 -
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 -
sala kameralna
16.00 - 17.00 -
17.00 - 18.00 -
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 -
sala akrobatyczna
16.00 - 17.00 - 
17.00 - 18.00 - 
18.00 - 19.00 - 
19.00 - 20.00 - 

6.09.2017 środa
Jodłowa
sala baletowa
16.00 - 18.00 warsztaty BILL HOTALING
18.20 - 20.20 warsztaty BILL HOTALING
sala taneczna
16.00 - 17.00 - Królicka - Arcisz (solo jazz)
17.00 - 18.00 - Królicka - Chudy (solo jazz)
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 -
sala kameralna
16.00 - 17.00 -
17.00 - 18.00 -
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 -
sala akrobatyczna
16.00 - 17.00 - Baraniewicz - Haczkiewicz (solo pole dance)
17.00 - 18.00 -
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 - 

7.09.2017 czwartek
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna
18.00 - 19.00 INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO NSBSST
Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

8.09.2017 piątek 
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 
sala taneczna
15.00 - 16.00
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - 
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 - Baraniewicz - Haczkiewicz (solo pole dance)
sala widowiskowa
17.00 - 18.00 - Baraniewicz - Górka (solo modern i show) wyjątkowo na tej sali

Sienkiewicza
sala parter
16.00 - 17.00 - Przepiórska - Zadorska (solo balet)
17.00 - 17.50 Przepiórska - Szpryngiel (solo balet)
sala piętro

9.09.2017 sobota OTWARTE DRZWI
Jodłowa
sala baletowa 
  9.00 - 10.00 - 
10.00 - 11.00 -
12.00 - 12.30 - Pruska - BABY DANCE 3-4 lat
12.45 - 13.15 - Bałłaban - MINI KIDS SHOW 5-6 lat
13.30 - 14.00 - Pruska - MINI KIDS BALET 5-6 lat
14.15 - 14.45 - Pruska / pomoc Mołodowicz - BABY DANCE 3-4 lata
15.00 - 15.30 - Mołodowicz - MINI KIDS SHOW 5-6 lat
15.45 - 16.15 - Mołodowicz - JAZZ/ MODERN
16.30 - 17.00 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA dzieci 7-11 lat
sala taneczna
 9.00 - 10.00 - Królicka - Arcisz (solo jazz)
10.00 - 11.00 - 
12.00 - 12.30 - Bałłaban/ Chlebicz - JAZZ/MODERN dzieci 7-11 lat
12.45 - 13.15 - Przybyłek - HIP HOP dzieci 7-11 lat
13.30 - 14.00 - Lis/ chlebicz - JAZZ/MODERN dzieci 7-11 lat
14.15 - 14.45 - Skowron - HIP HOP 12-18 lat
15.00 - 15.30 - Lis BALET - 12-18 lat
15.45 - 16.15 - Przybyłek - MINI KIDS HIP HOP 5-6 lat
16.30 - 17.00 - Dabbachi - JAZZ/ MODER 12-18 lat
sala kameralna
12.00 - 12.30 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA dzieci 7-11 lat
12.45 - 13.15 - Bury - AKROBATYKA dzieci 7-11 lat
13.30 - 14.00 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 12-18 lat
14.15 - 14.45 - Lis BALET - 11 lat
15.00 - 15.30 - Bury - AKROBATYKA 12-18 lat
15.45 - 16.15 - Steczek - HIP HOP 7-11 lat
16.30 - 17.00 - Bury - AKROBATYKA 7-11 lat
sala akrobatyczna
  9.00 - 9.30 - Dabbachi - Dora (pole d)
  9.30 - 10.30 - Dabbachi - TEAM POLE DANCE
10.30 - 11.30 - Dabbachi - Arcisz (pole d)
11.30 - 12.00 - Dabbachi - sama
12.00 - 12.30 - Bury - AKROBATYKA 12-18 lat
12.45 - 13.15 - Skowron - AERIAL DANCE - open
13.30 - 14.00 - Dabbachi - POLE DANCE - open
14.15 - 14.45 - Baraniewicz - AERIAL DANCE - open
15.00 - 15.30 - Skowron  - AERIAL DANCE - open
15.45 - 16.15 - Dabbachi - AERIAL DANCE - open
16.30 - 17.00 - Baraniewicz - POLE DANCE - open

10.09.2017 niedziela OTWARTE DRZWI
sala baletowa
12.00 - 12.30 - Pruska - BABY DANCE 3-4 lat
12.45 - 13.15 - Bałłaban - MINI KIDS SHOW 5-6 lat
13.30 - 14.00 - Pruska - MINI KIDS BALET 5-6 lat
14.15 - 14.45 - Pruska / pomoc Mołodowicz - BABY DANCE 3-4 lata
15.00 - 15.30 - Mołodowicz - MINI KIDS SHOW 5-6 lat
15.45 - 16.15 - Mołodowicz - JAZZ/ MODERN
16.30 - 17.00 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA dzieci 7-11 lat
sala taneczna
12.00 - 12.30 - Bałłaban/ Chlebicz - JAZZ/MODERN dzieci 7-11 lat
12.45 - 13.15 - Przybyłek - HIP HOP dzieci 7-11 lat
13.30 - 14.00 - Lis/ chlebicz - JAZZ/MODERN dzieci 7-11 lat
14.15 - 14.45 - Skowron - HIP HOP 12-18 lat
15.00 - 15.30 - Lis BALET - 12-18 lat
15.45 - 16.15 - Przybyłek - MINI KIDS HIP HOP 5-6 lat
16.30 - 17.00 - Dabbachi - JAZZ/ MODER 12-18 lat
sala kameralna
12.00 - 12.30 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA dzieci 7-11 lat
12.45 - 13.15 - Bury - AKROBATYKA dzieci 7-11 lat
13.30 - 14.00 - Kulyshska - GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 12-18 lat
14.15 - 14.45 - Lis BALET - 11 lat
15.00 - 15.30 - Bury - AKROBATYKA 12-18 lat
15.45 - 16.15 - Steczek - HIP HOP 7-11 lat
16.30 - 17.00 - Bury - AKROBATYKA 7-11 lat
sala akrobatyczna
11.00 - 12.00 - INDYWIDUALNE Zagożdżon-Łyszczasz
12.00 - 12.30 - Bury - AKROBATYKA 12-18 lat
12.45 - 13.15 - Skowron - AERIAL DANCE - open
13.30 - 14.00 - Dabbachi - POLE DANCE - open
14.15 - 14.45 - Baraniewicz - AERIAL DANCE - open
15.00 - 15.30 - Skowron - AERIAL DANCE - open
15.45 - 16.15 - Dabbachi - AERIAL DANCE - open
16.30 - 17.00 - Baraniewicz - POLE DANCE - open

11.09.2017 poniedziałek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - Mołodowicz - Zdzuj (solo modern)
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 - 
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
sala widowiskowa
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - 

12.09.2017 wtorek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - Mołodowicz - Dora (solo modern)
20.10 - 21.10 - Gruca - rezerwacja 
sala taneczna
15.00 - 16.00 - Przepiórska - Zadorska,Curlok, Szpryngiel,Haczkiewicz (solo balet)
20.10 - 21.10 - Przepiórska - rezerwacja
sala kameralna
15.00 - 16.00 - Kuta - Górka (solo jazz)
16.00 - 17.00 - Kuta - Górka (solo jazz)
19.10 - 20.10
20.20 - 21.10
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 - BURY - INDYWIDUALNE Zagożdżon-Łyszczasz
sala widowiskowa
15.00 - 16.00
20.20 - 21.10

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

13.09.2017 środa
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 -
19.10 - 20.10 -
sala taneczna
15.00 - 16.00 - Przepiórska - Curlok (solo balet)
16.00 - 17.00 - Przepiórska - Szpryngiel,Haczkiewicz (solo balet)
20.10 - 21.10 - Chlebicz - Indywidualne (pierwszy taniec)
sala kameralna
15.00 - 16.00-
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00-

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

14.09.2017 czwartek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 -16.00 - Kuta - Granatowska (solo jazz)
20.10 - 21.10 - 
sala taneczna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - Andrzejczak - Chamielec (solo modern)
sala kameralna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - 
sala akrobatyczna
15.00 -16.00 -
16.00 - 17.00 - Andrzejczak - Dąbrowska (solo modern)
sala widowiskowa
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 -

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

15.09.2017 piątek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - Baraniewicz - Szyłak (solo modern)
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - Chlebicz - Indywidualne (pierwszy taniec)
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 - Bury - Indywidualne

16.09.2017 sobota
Jodłowa
sala baletowa
14.00 - 15.00 - 
sala taneczna
14.00 - 15.00 - Kuta - Granatowska /Szyłak (duet jazz)
sala kameralna
11.00 - 12.00 - Królicka - Granatowska (?)
12.00 - 13.00 - Przepiórska - Szpryngiel,Haczkiewicz (balet)
13.00 - 14.00 - Przepiórska - Zadorska,Curlok (balet)
14.00 - 15.00 - Przepiórska Gajewska ( solo balet
sala akrobatyczna
sala widowiskowa
12.00 - 14.00 - Królicka - Dąbrowska  (solo jazz)
14.00 - 15.00 -

17.09.2017 niedziela
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

18.09.2017 poniedziałek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 -
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 -
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
sala widowiskowa
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - Chlebicz - Indywidualne (pierwszy taniec)

19.09.2017 wtorek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00
20.10 - 21.10 - Gruca - rezerwacja
sala taneczna
15.00 - 16.00 - Przepiórska - Zadorska (solo balet)
20.10 - 21.10 -
sala kameralna
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
19.10 - 20.10
20.20 - 21.10
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 
sala widowiskowa
15.00 - 16.00
20.20 - 21.10

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

20.09.2017 środa
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - 
19.10 - 20.10 - Mołodowicz - Dora (solo modern)
20.10 - 21.10 - Mołodowicz - Kaczmarczyk/Gajewska (duet modern)
sala taneczna
15.00 - 16.00 - 
19.10 - 20.10 - Przepiórska - Chudy (solo balet)
20.10 - 21.10 - Chlebicz - Indywidualne (pierwszy taniec)
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 - Przepiórska  - Curlok (solo balet)
20.10 - 21.10 -
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - 

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

21.09.2017 czwartek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 -16.00 - 
20.10 - 21.10 -
sala taneczna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - 
sala kameralna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - 
sala akrobatyczna
15.00 -16.00 -
16.00 - 17.00 - 
sala widowiskowa
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - 

22.09.2017 piątek
Jodłowa
sala baletowa

15.00 - 16.00 -
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - Chlebicz - Indywidualne (pierwszy taniec)
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 - Bury - Indywidualne Zagożdżon-Łyszczasz (akrobatyka)
sala widowiskowa
15.00 -16.00 -
16.00 - 17.00 - Przepiórska - Zadorska (solo balet)
17.00 - 18.00 - 
18.00 - 19.00 - 
19.00 - 20.00 - Mołodowicz - Karaźniewicz (solo modern)
20.10 - 21.10 - Wichrowska - Pietras, Kucharska, Karaźniewicz (solo balet)

Sienkiewicza
sala parter
16.00 - 17.00 -17.00 - 18.00 - 

23.09.2017 sobota
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

24.09.2017 niedziela
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

25.09.2017 poniedziałek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 -
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 -
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
sala widowiskowa
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - 

26.09.2017 wtorek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00
20.10 - 21.10 - Gruca - rezerwacja
sala taneczna
15.00 - 16.00 - Przepiórska - Zadorska (solo balet)
20.10 - 21.10 - 
sala kameralna
15.00 - 16.00 - Kuta - Granatowska (solo modern)
16.00 - 17.00 - Kuta - Czajkowska (solo modern)
19.10 - 20.10 - 
20.20 - 21.10
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 
16.00 - 17.00
sala widowiskowa
15.00 - 16.00
20.20 - 21.10

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

27.09.2017 środa
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - 
19.10 - 20.10 - Kuta - Czajkowska (solo modern)
20.10 - 21.10 - Kuta - Czajkowska (solo modern)
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 - Przepiórska - Zadorska,Curlok,Szpryngiel,Haczkiewicz (solo balet)
20.10 - 21.10 - 
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 - 
20.10 - 21.10
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
16.00 - 17.00 - 
sala widowiskowa
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - 
Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

28.09.2017 czwartek
Jodłowa
sala baletowa

15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 -
sala taneczna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 -
sala kameralna
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 -
sala akrobatyczna
15.00 -16.00 -
16.00 - 17.00 -
sala widowiskowa
15.00 -16.00 -
20.10 - 21.10 - 

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

29.09.2017 piątek
Jodłowa
sala baletowa
15.00 - 16.00 - Baraniewicz - Górka (solo modern)
sala taneczna
15.00 - 16.00 -
sala kameralna
15.00 - 16.00 -
20.10 - 21.10 - Wichrowska - Kucharska, Pietrsa, Karaźniewicz (solo Balet)
sala akrobatyczna
15.00 - 16.00 -
widowiskowa
15.00 -16.00 -
16.00 - 17.00 - Gruca  - ???
17.00 - 18.00 - Baraniewicz - Czajkowska/Górka (duet modern)
18.00 - 19.00 -
19.00 - 20.00 - 
20.00 - 21.00 - 
Sienkiewicza
sala parter
16.00 - 17.00 -
17.00 - 18.00 - 

30.09.2017 sobota
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

Zgłoś rezerwacje sali. 
Ważne: wypełnij pola oznaczone *

PAŹDZIERNIK 2017

1.10.2017 niedziela
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

2.10.2017 poniedziałek
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

3.10.2017 wtorek
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

4.10.2017 środa 
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

5.10.2017 czwartek
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

6.10.2017 piątek 
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

7.10.2017 sobota
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

8.10.2017niedziela 
Jodłowa
sala baletowa
sala taneczna
sala kameralna
sala akrobatyczna

Sienkiewicza
sala parter
sala piętro

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW