REGULAMIN NA ROK SZKOLNY 2019/2020

ZASADY ZAPISÓW

ZASADY ZAPISÓW

  1. Zapisów na zajęcia można dokonać bezpośrednio w recepcji Akademia Tańca RAMADA. 
  2. Zapisów na zajęcia należy dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, wybierając określoną technikę i miejsce prowadzonych zajęć (Sienkiewicza lub Jodłowa).
  3. Zgłoszeń i rezerwacji miejsc w grupach zajęciowych można dokonać mailowo na adres: sekretariat@ramada.com.pl
  4. Liczba osób w grupach jest ograniczona. W przypadku zebrania pełnej grupy, lista zostanie zamknięta, a osoby, które opłaciły udział w tych zajęciach po zamknięciu listy, otrzymają zwrot pieniędzy lub zostaną przepisane do innej grupy, jeśli wyrażą na to zgodę.
  5. Uczestnicy zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy nie opłacili udziału w zajęciach, nie mają prawa uczestniczenia w nich. Nie zostaje wydana im Karta Uczestnika na podstawie, której trener ma prawo wpuścić uczestnika na zajęcia. Po uregulowaniu należności w recepcji, uczestnicy mogą kontynuować naukę na tych zajęciach.
  6. Każdy uczestnik przychodząc na zajęcia jest zobowiązany zgłosić się w recepcji Akademia Tańca RAMADA w celu weryfikacji płatności, otrzymania Karty Uczestnika na zajęcia oraz zaznaczenia obecności przed wejściem na salę.
  7. W przypadku spóźnienia uczestnik ma obowiązek zgłosić się na recepcję, w której sprawdzona zostanie odpłatność, a następnie wydana zostanie Karta Uczestnika uprawniająca do wejścia na zajęcia.
  8. Jednorazowe zajęcia dla dzieci i młodzieży trwają od 45 min – 60 min w zależności od programu i specyfiki danej grupy lub zajęć. 
  9. Klienci mogą dokonywać zgłoszeń dotyczących wybranych zajęć lub usług, telefonicznie lub w siedzibie Akademia Tańca RAMADA od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy recepcji tj. od 16:00 do 20:00. 
  10. Przy dokonywaniu takiego zgłoszenia klient zobowiązany jest podać imię i nazwisko uczestnika, swój telefon kontaktowy oraz nazwę i termin wybranych usług.
« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW