REGULAMIN

STRUKTURA ORGANIZACYJNA OBOWIĄZUJĄCA W AKADEMII TAŃCA RAMADA

2017-09-05 14:10:33

Firma RAMADA oferuje pięć oddzielnych programów:


1. Program Kursowy:


AKADEMIA TAŃCA – Zajęcia stałe. Program rekreacyjny zajęć stałych jest idealnie dostosowany dla uczestników, którzy chcą zadbać o formę i dobrze się bawić poprzez taniec i ruch. Celem tych zajęć jest koordynacja i rozwijanie poczucia rytmu, a jednocześnie otwieranie uczestnika na otaczający świat i wykorzystanie jego potencjału w społecznej interakcji, kształtowanie dyscypliny i rozbudzanie kreatywności. Zajęcia stałe są dostępne dla chłopców i dziewcząt w każdym wieku i na każdym poziomie, we wszystkich dyscyplinach. Nasza szeroka gama zajęć pozwala na wybranie grupy i techniki w zależności od potrzeb i wieku.

Gwarantujemy, że wszyscy uczniowie będą umieszczeni w grupach, które odpowiadają ich możliwościom. Uczestnicy są regularnie oceniani, aby upewnić się, że znajdują się w najlepiej dostosowanej grupie do ich umiejętności.

 

2. Program Turniejowy:


RAMADA TEAM  - Ten program ma na celu przygotowanie tancerza do występów i prezentacji na profesjonalnej scenie. Program wyczynowy obejmuje tancerzy wyselekcjonowanych z osób tańczących w grupach rekreacyjnych. Jest to dalsza edukacja tancerzy na poziomie wyższym. Zajęcia koncentrują się na efektywnej pracy nad poszczególnymi technikami oraz nad pracą repertuarową. Program skierowany jest do osób, które nie traktują tańca jako urozmaicenia czasu wolnego lecz jako profesjonalne szkolenie techniczne. Na tym etapie pracujemy z trenerami Akademia Tańca RAMADA, jak i zaproszonymi choreografami z Polski i zagranicy. Do grup, tancerze wybierani są przez trenerów lub za pomocą przesłuchań kwalifikujących. Tancerze przystępujący do programu wyczynowego muszą spełniać wymogi wyznaczone na każdym poziomie nauczania. W grupach zaawansowanych obowiązuje uczęszczanie na zajęcia według wskazań Akademii Tańca RAMADA i trenerów. Uczestnictwo w grupie turniejowej określa regulamin GRUP TRURNIEJOWYCH. Ściśle przestrzegane jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach. Tancerze na tym etapie są regularnie oceniani aby określić ich dotychczasowa prace i rozwój.

 


3.  Program Zawodowy:

 

NIEPUBLICZNA SZKOŁA BALETOWA SZKOŁA SZTUKI TAŃCA

 

CENTRUM EDUKACJI TANECZNEJ i CHOREOGRAFII

 

 

4. Program Projektowy:

 

Program projektowy to dodatkowe propozycje dla naszych tancerzy. Obejmują one m.in.:

 

Opolski Teatr Tańca Współczesnego

 

Mały Teatr Tańca

 

oraz inne propozycje firmy RAMADA określone jako projekty.

 

 

5. Program Letni:

 

Letnie półkolonie artystyczne dla dzieci

 

Letnie warsztaty taneczno-szkoleniowe

 

Stacjonarne warsztaty taneczne

 

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW