REGULAMIN ROK SZKOLNY 2018/2019

STRUKTURA ORGANIZACYJNA FIRMY RAMADA

2017-09-05 14:10:33

Firma RAMADA oferuje siedem oddzielnych programów:

 

1. PROGRAM KURSOWY (ZAJĘCIA TANECZNE)


AKADEMIA TAŃCA – Zajęcia stałe. Program rekreacyjny zajęć stałych jest idealnie dostosowany dla uczestników, którzy chcą zadbać o formę i dobrze się bawić poprzez taniec i ruch. Celem tych zajęć jest koordynacja i rozwijanie poczucia rytmu, a jednocześnie otwieranie uczestnika na otaczający świat i wykorzystanie jego potencjału w społecznej interakcji, kształtowanie dyscypliny i rozbudzanie kreatywności. Zajęcia stałe są dostępne dla chłopców i dziewcząt w każdym wieku i na każdym poziomie, we wszystkich dyscyplinach. Nasza szeroka gama zajęć pozwala na wybranie grupy i techniki w zależności od potrzeb i wieku.

Gwarantujemy, że wszyscy uczniowie będą umieszczeni w grupach, które odpowiadają ich potrzebom i  możliwościom. Uczestnicy są regularnie oceniani, aby upewnić się, że znajdują się w najlepiej dostosowanej grupie do ich umiejętności.

 

Struktura zajęć w Akademii obejmuje zajęcia:

  • PROGRAM SZKOLENIOWY STAŁY - grupy stałe - zespołów (forma zamknięta, o przynależności w przypadku wolnych miejsc decyduje trener po zdanym egzaminie); grupy stałe obejmuje również system płatności stałej;
  • PROGRAM SZKOLENIOWY OPEN - grup OPEN – grupy o otwartej formule, bez poziomowania, do której może zapisać się każdy kto jest zainteresowany daną techniką; grupy OPEN ze względów bezpieczeństwa również posiadają limit miejsc, pierwszeństwo mają osoby z wykupionym karnetem, uczęszczające regularnie na zajęcia

Szczegóły w zakładce ZAJĘCIA

 

2. GRUPA REPREZENTACYJNO-ZAWODNICZA RAMADA TEAM - PROGRAM TURNIEJOWY:

RAMADA TEAM  - Ten program ma na celu przygotowanie tancerza do występów i prezentacji na profesjonalnej scenie. Program wyczynowy obejmuje tancerzy wyselekcjonowanych z osób tańczących w grupach rekreacyjnych. Jest to dalsza edukacja tancerzy na poziomie wyższym. Zajęcia koncentrują się na efektywnej pracy nad poszczególnymi technikami oraz nad pracą repertuarową. Program skierowany jest do osób, które nie traktują tańca jako urozmaicenia czasu wolnego lecz jako profesjonalne szkolenie techniczne. Na tym etapie pracujemy z trenerami Akademia Tańca RAMADA, jak i zaproszonymi choreografami z Polski i zagranicy. Do grup, tancerze wybierani są przez trenerów lub za pomocą przesłuchań kwalifikujących. Tancerze przystępujący do programu wyczynowego muszą spełniać wymogi wyznaczone na każdym poziomie nauczania. W grupach zaawansowanych obowiązuje uczęszczanie na zajęcia według wskazań Akademii Tańca RAMADA i trenerów. Uczestnictwo w grupie turniejowej określa regulamin GRUP RAMADA TEAM. Ściśle przestrzegane jest uczestnictwo we wszystkich zajęciach. Tancerze na tym etapie są regularnie oceniani aby określić ich dotychczasową pracę i rozwój.

Szczegóły na stronie - GRUPA REPREZENTACYJNO-ZAWODNICZA RAMADA TEAM


3. PROGRAM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

Szczegóły na stronie - NIEPUBLICZNA SZKOŁA BALETOWA SZKOŁA SZTUKI TAŃCA

Szczegóły na stronie - CENTRUM EDUKACJI TANECZNEJ i CHOREOGRAFII

 

4. OPOLSKA AKADEMIA MUSICALOWA RAMADA ART

Została stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży, które chcą kształcić się w kierunkach artystycznych, a ich pasją są występy na scenie.  Nauka w Opolskiej Akademii Musicalowej to profesjonalne przygotowanie warsztatowe oraz praca nad produkcjami musicalowymi. Nasza Akademia to miejsce na twórczą aktywizację oraz realizację artystycznych marzeń,  skierowane na trzy podstawowe filary: śpiew, taniec i grę aktorską. 

 

Specjalnie skonstruowany program zakłada rozwój młodych artystów podczas warsztatów teatralnych, wokalnych i tanecznych. Opolska Akademia Musicalowa to miejsce, w którym odkrywane są młode talenty. 

Nasi uczniowie zyskują niezbędne przygotowanie artystyczne, a tym samym kształceni są przyszli artyści estradowi.

Szczegóły na stronie - OPOLSKA AKADEMIA MUSICALOWA RAMADA ART


5. ARTYSTYCZNE CENTRUM MALUCHA RAMADKA:

Artystyczne Centrum Malucha RAMADKA przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat, które nie znalazły miejsca w przedszkolu. Centrum prowadzone jest w formie przedpołudniowych zajęć, w jednej grupie. Zorganizujemy czas dziecku podczas godzin Twojej pracy, czy robienia zakupów.

 

Odpowiednio dobrany program zajęć sprawi, że Twoja pociecha nie będzie się nudzić. Program zajęć obejmuje: zabawę, zajęcia teatralne, taneczne, muzyczne (wokal, emisja głosu, rytmika, umuzykalnienie), plastyczne, a także zajęcia edukacyjne. Podczas zajęć dzieci przez cały rok będą przygotowywały się również do mini spektaklu na zakończenie roku. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje towarzystwa rówieśników i lubi spędzać czas w kreatywnym środowisku to nasze Artystyczne Centrum Malucha RAMADKA jest idealnym miejscem dla Was.

Szczegóły na stronie - ARTYSTYCZNE CENTRUM MALUCHA RAMADKA

 

6. PROGRAM PROJEKTOWY:

 

Program projektowy to dodatkowe propozycje dla naszych tancerzy. Obejmują one m.in.:

 

Szczegóły na stronie - Opolski Teatr Tańca Współczesnego

 

Projekt szkoleniowy dla opolskich szkół i przedszkoli

 

oraz inne propozycje firmy RAMADA określone jako projekty.

 

 

7. PROGRAM LETNI - WARSZTATOWY

 

Letnie półkolonie artystyczne dla dzieci

 

Letnie warsztaty taneczno-szkoleniowe

 

Stacjonarne warsztaty taneczne


Szczegóły na stronie -

 

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW