REGULAMIN ROK SZKOLNY 2018/2019

LEKCJE INDYWIDUALNE

2017-09-05 14:06:51

1. Lekcje indywidualne można umawiać telefonicznie, mailowo (sekretariat@ramada.com.pl) lub osobiście w placówkach RAMADA.

2. Aktualny Cennik lekcji indywidualnych jest dostępny na stronie. 

3. Uczestnik wykupując lekcję/pakiet lekcji indywidualnych może wybrać konkretnego Instruktora, z którym decyduje się odbyć lekcje, których cena może się różnić w zależności od wybranego Instruktora. 


4. Terminy lekcji indywidualnych są ustalane z Uczestnikiem w zależności od dyspozycyjności wybranego instruktora oraz dostępności sal tanecznych (z wyprzedzeniem).


5. Karnety na lekcje indywidualne są imienne i udział w tych lekcjach może brać jedynie osoba, na którą został wystawiony karnet.

6. Uczestnicy decydujący się na wykupienie pakietu lekcji indywidualnych proszeni są o przemyślaną decyzję, gdyż od momentu wykupienia pakietu, nie ma możliwości rezygnacji i otrzymania wpłaconych pieniędzy za niewykorzystane lekcje.


8. Zmiana ustalonego terminu lub odwołanie lekcji jest możliwe jedynie w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby nie później, niż 24 godziny przed planowaną lekcją. Zgłoszenia należy dokonać tylko i wyłącznie w recepcji studia. W przypadku nie dotrzymania tego terminu, nawet jeśli uczestnik nie pojawi się na lekcji, należy dokonać opłaty za lekcję. 

9. W wyjątkowych przypadkach takich, jak choroba instruktora, Akademia Tańca RAMADA zobowiązuje się skontaktować z uczestnikiem niezwłocznie i może zaproponować uczestnikowi odbycie lekcji z innym instruktorem. Uczestnik ma prawo nie skorzystać z takiej propozycji i wówczas lekcja odbędzie się w innym terminie. 


10. W przypadku spóźnienia się uczestnika na lekcję czas jest liczony od faktycznego czasu rezerwacji, żadne warunki nie ulegają zmianie, a lekcja kończą się zgodnie z planem. W przypadku spóźnienia trenera czas jest doliczany na rzecz uczestnika.

 

Rodzaje zajęć indywidualnych :

KARNET CHOREOGRAFICZNY – Obejmuje każdego solistę i duet grupy zawodniczej RAMADA TEAM. Zostaje wykupiony w całości przed rozpoczęciem pracy choreograficznej. Jest to karnet 6 godzinny, na który przewidziana jest cała praca na przygotowaniem choreografii solo lub duetu. Po przekroczeniu 6 godzin następuje przejście na Karnety Indywidualne. Na karnecie choreograficznym jest ujętych 6 godzin z podziałem na 30min sekcje (zatem minimalny czas trwania zajęć indywidualnych z trenerem to 30 min; i nie ma możliwości innego systemu pracy na sali). Duety podczas godzinnej pracy mają odliczane po 30 min z karnetu każdej z tancerek.

KARNET INDYWIDUALNY – karnet, który obowiązuje solistów i duety, dla których niewystarczający okazał się karnet choreograficzny oraz karnet w pracy indywidualnej tancerza nad techniką i jest liczony według standardowego cennika RAMADA (za indywidualne) obowiązujący w sezonie (lipiec – czerwiec). Karnet wykupujemy przed zajęciami.

OPIEKA TRENERSKA – to forma opieki nad tancerzem podczas treningu solo i duetów. Przy opiece trener przebywa na sali według wcześniej ustalonych grafików i koordynuje pracę tancerzy, którzy w tym dniu zgłosili się do treningu. Kwota za opiekę trenerską jest dzielona na obecnych na sali tancerzy. Na te zajęcia przychodzą tancerze ze swoimi solówkami i duetami wraz ze swoją muzyką. To okazja do treningu i poprawiania błędów oraz samodzielnego rozwoju. Do opieki trenerskiej musi zgłosić się min. 3  tancerzy.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW