REGULAMIN

LEKCJE INDYWIDUALNE

2017-09-05 14:06:51

1. Lekcje indywidualne można umawiać telefonicznie lub osobiście w placówkach RAMADA.

 

2. Aktualny Cennik lekcji indywidualnych jest dostępny na stronie. Można wykupywać lekcje indywidualne pojedynczo, lub w pakietach. 


3. Uczestnik wykupując lekcję/pakiet lekcji indywidualnych może wybrać konkretnego Instruktora, z którym decyduje się odbyć lekcje, których cena może się różnić w zależności od wybranego Instruktora. 


4. Terminy lekcji indywidualnych są ustalane z Uczestnikiem w zależności od dyspozycyjności wybranego instruktora oraz dostępności sal tanecznych (z wyprzedzeniem).


5. Karnety na lekcje indywidualne są imienne i udział w tych lekcjach może brać jedynie osoba, na którą został wystawiony karnet.

6. Uczestnicy decydujący się na wykupienie pakietu lekcji indywidualnych proszeni są o przemyślaną decyzję, gdyż od momentu wykupienia pakietu, nie ma możliwości rezygnacji i otrzymania wpłaconych pieniędzy za niewykorzystane lekcje.

7. Po opłaceniu i odbyciu pojedynczej lekcji indywidualnej istnieje możliwość dopłaty (do 7 dni od daty lekcji) do pakietu lekcji i rozliczenia takiej lekcji po cenie pakietowej.

8. Zmiana ustalonego terminu lub odwołanie lekcji jest możliwe jedynie w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby nie później, niż 24 godziny przed planowaną lekcją. Zgłoszenia można dokonywać Instruktorowi lub w recepcji studia. W przypadku nie dotrzymania tego terminu, nawet jeśli uczestnik nie pojawi się na lekcji, należy dokonać opłaty za lekcję.

 

9. W wyjątkowych przypadkach takich, jak choroba instruktora, Akademia Tańca RAMADA zobowiązuje się skontaktować z uczestnikiem niezwłocznie i może zaproponować uczestnikowi odbycie lekcji z innym instruktorem. Uczestnik ma prawo nie skorzystać z takiej propozycji i wówczas lekcja odbędzie się w innym terminie. 


10. W przypadku spóźnienia się uczestnika na lekcję czas jest liczony od faktycznego czasu rezerwacji, żadne warunki nie ulegają zmianie, a lekcja kończą się zgodnie z planem. W przypadku spóźnienia trenera czas jest odejmowany na rzecz uczestnika.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW