O INSTRUKTORACH

RAMADA to młody i dynamiczny zespół kreatywnych ludzi. Każda z pracujących u nas osób jest rzetelna, energiczna i pomysłowa a co najważniejsze słowo "niemożliwe" dla nich nie istnieje.

W naszych działaniach potrafimy w sposób niekonwencjonalny wykorzystać nowoczesne trendy w modzie i sztuce, dbając jednocześnie o zachowanie tradycji i dobrego smaku. Dla nas każde działanie jest najważniejsze!

Podejmujemy się go z przyjemnością i zaangażowaniem, gdyż chcemy aby nasi klienci przeżyli niezapomniane chwile. 

ŁOTECKA - STECZEK KATARZYNA

2015-10-04 10:16:09

STECZEK KATARZYNA

 

Tancerka, trener i choreograf. Magister wychowania fizycznego, oprócz tego trenerem lekkiej atletyki II klasy sportowej. Sędzia taneczny. Z tańcem związana od dziecka. 

Na stałe współpracuje z Centrum i Akademią Tańca RAMADA. Szkoleniowiec i prezenterka tańca na kursach dla instruktorów tańca z technik street dance. Wykładowca w Centrum Edukacji Tanecznej i Choreografii. Wielokrotnie stawała na podium w prestiżowych turniejach hip-hopowych. Grupy które prowadzi jako trener wielokrotnie stawały na podium. Uczestniczyła w warsztatach szkoleniowych w Broadway Dance Center w Nowym Jorku ( USA).  Certyfikowany trener tańca.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW