O INSTRUKTORACH

RAMADA to młody i dynamiczny zespół kreatywnych ludzi. Każda z pracujących u nas osób jest rzetelna, energiczna i pomysłowa a co najważniejsze słowo "niemożliwe" dla nich nie istnieje.

W naszych działaniach potrafimy w sposób niekonwencjonalny wykorzystać nowoczesne trendy w modzie i sztuce, dbając jednocześnie o zachowanie tradycji i dobrego smaku. Dla nas każde działanie jest najważniejsze!

Podejmujemy się go z przyjemnością i zaangażowaniem, gdyż chcemy aby nasi klienci przeżyli niezapomniane chwile. 

MOŁODOWICZ AGNIESZKA

2015-10-04 10:16:49

MOŁODOWICZ AGNIESZKA

Tancerka i trenerka tańca w Akademii Tańca RAMADA. Swoja przygodę z tańcem rozpoczęła w Zespole Tańca Nowoczesnego Adena, z którym to związana do dziś.

Jako tancerka uczestniczyła i nadal uczestniczy w wielu wydarzeniach tanecznych takich jak festiwale, mistrzostwa czy przeróżne konkursy taneczne, na których wraz z zespołem osiąga wysokie wyniki. Od kilku lat bierze udział w warsztatach tanecznych m.in. warsztatach w szkole Broadway Dance Center w Nowym Jorku, Międzynarodowe Warsztaty Taneczne Dancing Poznań czy też Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego organizowane przez Kielecki Teatr Tańca.

Uczestniczyła też w spektaklach tanecznych "Kraina Ozz", "Shelter", "Romeo i Julia", "Wybór", " Sekrety Króla Ognia" .

Techniki, które preferuje to przede wszystkim modern i jazz, ale uważa, że warto spróbować wszystkiego, tak więc tańczy również hip-hop. Uzyskała dyplom instruktora tańca.

 

Dlaczego tańczy?

W tańcu najlepsze jest to, że można wszystko, że nic nas nie ogranicza, że możemy pokazać emocje, że możemy pokazać siebie. Na swojej drodze spotkałam wielu ludzi, którzy pokazali mi, że taniec jest czymś wspaniałym, ze to sposób na życie i za to jestem im ogromnie wdzięczna. Cieszę się, że teraz sama mogę dzielić się z dziećmi zdobytą wiedzą i zarażać innych miłością do tańca.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW