O INSTRUKTORACH

RAMADA to młody i dynamiczny zespół kreatywnych ludzi. Każda z pracujących u nas osób jest rzetelna, energiczna i pomysłowa a co najważniejsze słowo "niemożliwe" dla nich nie istnieje.

W naszych działaniach potrafimy w sposób niekonwencjonalny wykorzystać nowoczesne trendy w modzie i sztuce, dbając jednocześnie o zachowanie tradycji i dobrego smaku. Dla nas każde działanie jest najważniejsze!

Podejmujemy się go z przyjemnością i zaangażowaniem, gdyż chcemy aby nasi klienci przeżyli niezapomniane chwile. 

ŁOTECKA - DABBACHI ANNA

2015-10-04 10:17:46

DABBACHI ANNA

 

Trener, choreograf i tancerka . Absolwentka Wychowania Fizycznego w Opolu. Sędzia federacyjny IDO, dyplomowany instruktor aerobiku, lekkiej atletyki i gimnastyki sportowej. Szkoleniowiec i prezenterka tańca, fitness, wellness i health. Od dziecka związana z tańcem. Swoje doświadczenia zdobywała na scenach polskich i w świecie wielokrotnie stając na podium w technice street jazz i cheer dance . Obecnie trenerka i choreograf grupy tanecznej D`ROVE. Wykładowca na kursach szkoleniowych dla trenerów z zakresu anatomii i fizjologii oraz kontuzji w tańcu Centrum Edukacji Tanecznej i Choreograficznej. Trener i  choreograf Akademi Tańca RAMADA.  Wykładowca technik jazz dance,  street jazz, cheer dance, bollywood dance.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW