Zajęcia musicalowe to wyjątkowa propozycja artystyczna dla dzieci, które pragną rozwijać się nie tylko tanecznie ale również muzyczniei teatralnie. 

Dzieci mają możliwość poznania nowych środków ekspresji, pobudzania wyobraźni i inwencji twórczej, dzięki specjalnie opracowanemu programowi zajęć uwzględniającemu zajęcia taneczne, zadania aktorskie oraz naukę śpiewu i umuzykalnienie. Kompozycja zajęć pozwala na kształtowanie szeroko pojętego warsztatu artystycznego i spełniania pasji scenicznych oraz rozwijania zdolności autoprezentacji. 

Zajęcia uczą samodzielnego podejmowania decyzji, umiejętności współpracy w grupie, poruszania się po scenie i zasad na niej obowiązujących, usprawniają kondycję fizyczną oraz poczucie rytmu i słuch muzyczny. Dziecko może poznać swoje mocne strony i nauczyć się je pielęgnować. 

Aspekty teatralne pozwalają na poszerzanie horyzontów myślowych, wpływają na kreatywne myślenie, wzbogacają osobowość dziecka i pozwalają na stałe obcowanie z kulturą. Zajęcia musicalowe pozwalają przenieść się w wielowymiarową, artystyczną rzeczywistość, co jest szczególnie związane z naturalną potrzebą dziecka wyrażania się w różnych formach ekspresji.

Zapisz się już dziś on-line lub zadaj pytanie
W celu weryfikacji informacji związanych z zapisami, w treści wiadomości
prosimy podać:
  • Imię i nazwisko dziecka
  • Wiek dziecka
  • Doświadczenie taneczne dziecka (proszę określić, czy dziecko tańczyło,
    ile lat i gdzie?)
  • Wybór techniki tanecznej 
  • Preferowane miejsce 
captcha
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
GRAFIK ZAJĘĆ 2017/2018

Miejsce: RAMADA Sienkiewicza 21 - Centrum
GRUPA MUSICALOWA 

TANIEC 
Czwartek godz. 17.15
Trener: Agnieszka Mołodowicz

ŚPIEW
Czwartek godz. 18.20
Trener: Paulina Wojciechowska

TEATR
Piątek godz. 16.00

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW