ZAPISY

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Osobiście w recepcji szkoły, telefonicznie lub poprzez skorzystanie z naszej strony internetowej i formularza ZAPISZ SIĘ

 

CZY UCZESTNICY ZAJĘĆ PODPISUJĄ UMOWĘ?

Tak. W przypadku zapisu do programu szkoleniowego stałego (grupa stała) jak i programu szkoleniowego otwartego podpisywana jest umowa. Umowa to nic innego jak akceptacja warunków Akademii Tańca RAMADA, które zawarte zostały w naszym regulaminie i deklaracja wyboru systemu płatności.

 

CZY MOGĘ SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA W KAŻDYM MIESIĄCU?

Tak, pod warunkiem, że jest miejsce w grupie, do której chciałbyś się zapisać.

 

DLACZEGO NIE MOGĘ ZAPISAĆ 5,6-LATKA NA ZAJĘCIA AERIAL DANCE/ POLE DANCE?

Rodzaje zajęć są dostosowane bezpośrednio do wieku naszych uczestników. Dla małych dzieci przewidziany jest po prostu inny program zajęć. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że nie można na siłę proponować dziecku zajęć, do których nie jest jeszcze przygotowane rozwojowo. Wszystko w swoim czasie, daj dziecku szansę rozwijać się prawidłowo i zdobyć niezbędne podstawy umiejętności.

 

CZY MOGĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH PRÓBNYCH?

Oczywiście. W tym celu możesz zakupić wejściówkę na zajęcia jednorazowe. Polecamy korzystanie wtedy z grup OPEN aby poznać interesujący Cię styl tańca. Za zgodą trenera można również wziąć jednorazowo udział w zajęciach próbnych grupy stałej jednak taką opcję przewidujemy jeden raz. Po zajęciach zostaniesz poproszony o podjęcie decyzji dotyczącej zapisu.

 

W JAKIM WIEKU MOGĘ ZAPISAĆ SIEBIE/ DZIECKO NA ZAJĘCIA?

W naszej akademii mamy zajęcia już dla dzieci 3-letnich (warunkiem jest samodzielność, dziecko musi potrafić wytrzymać na Sali bez rodzica). Nie mamy natomiast limitu wiekowego. Na zajęcia może zapisać się uczestnik w każdym wieku ;)

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW