OPŁATY

CZY MOGĘ ZAPŁACIĆ PO ZAJĘCIACH, KTÓRE SIĘ ODBYŁY?

Nie. Według naszego Regulaminu płacimy zawsze PRZED zajęciami bez względu na wybrany system płatności.

 

CO SIĘ STANIE JEŚLI NIE ZAPŁACĘ ZA ZAJĘCIA?

Jeśli nie zapłacisz prze rozpoczęciem zajęć w danym miesiącu tancerz nie otrzyma KARTY UCZESTNIKA tym samym nie będzie mogło wejść na zajęcia.

Jeśli nie zapłacisz w połowie miesiąca a masz stałą opłatę skontaktuje się z Tobą nasza recepcja prosząc o informację dotyczącą nieobecności.

Jeśli nie opłacisz zajęć, stracisz swoje miejsce w grupie i jednocześnie recepcja będzie kontaktować się z Toba w celu uregulowania zaległego miesiąca i złożenia przez Ciebie rezygnacji aby nie został Ci naliczony kolejny, nowy miesiąc.

 

 

CZY W CZASIE WAKACYJNYM MOGĘ PŁACIĆ OPŁATĘ STAŁĄ?

Nie, ponieważ zajęcia nie mają formy regularnej.

 

 

CZY W PRZYPADKU KONTUZJI/ CHOROBY ZOSTANĘ ZWOLNIONY Z OPŁATY?

Nie ma takiej możliwości. Ewentualne nadzwyczajne przypadki są rozpatrywane przy przekroczeniu 3 tygodni nieobecności tylko i wyłącznie przy złożeniu zaświadczenia lekarskiego (szczegóły w zakładce o zaświadczeniach lekarskich). Nie umarzamy opłaty całościowo.

 

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAJĘCIA?

Za zajęcia można płacić kartą i gotówką w recepcji szkoły lub przelewem na konto.

 

CZEMU ZAJĘCIA SĄ TAKIE DROGIE?

Drogie to słowo względne. Ceny są odpowiednio przeliczone do kosztów, które również ponosimy. Przede wszystkim gwarantujemy uczestnikom najlepiej wyszkoloną kadrę, zajęcia na najwyższym poziomie i dostęp do bardzo dobrego wyposażenia sal tanecznych i niezbędnych sprzętów. Płatności miesięczne są związane oczywiście, także ze stałymi kosztami utrzymania budynków, klubu i kadry trenerskiej.

 

CZY MOGĘ SOBIE ZROBIĆ MIESIĘCZNĄ PRZERWĘ W ZAJĘCIACH I WRÓCIĆ DO TEJ SAMEJ GRUPY?

Gwarancją zatrzymania miejsca w grupie jest opłata. Jeżeli na miesiąc zrezygnujesz jej regulowania, jesteś automatycznie usuwany z grupy. Powrót jest możliwy tylko wtedy jeśli nikt nie zajął Twojego miejsca ale aby być sprawiedliwym w stosunku do pozostałych uczestników grupy musisz uregulować opłatę za miesiące, w których nie uczestniczyłeś w zajęciach żeby móc powrócić na tych samych, korzystnych warunkach.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW