REZYGNACJA

NIE CHCĘ JUŻ TAŃCZYĆ W RAMADZIE. KIEDY MOGĘ  ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ?

Z zajęć można zrezygnować w każdej chwili. Musisz to jednak zrobić zanim rozpocznie się nowy miesiąc aby nie została naliczona kolejna opłata.

Jeżeli się spóźnisz – Twoja opłata na następny miesiąc zostanie naliczona.

Nie zatrzymujemy nikogo na siłę – bądź jednak w porządku wobec nas i dokonaj rezygnacji w terminie abyśmy mogli udostępnić miejsce w grupie komuś innemu.

Jeśli zrezygnujesz w trakcie trwania miesiąca - nie zwracamy kosztów niewykorzystanych zajęć.

 

JAK MAM ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ?
Warunkiem jest złożenie pisemnego druku rezygnacji w recepcji lub przesłanie maila na adres sekretariat@ramada.com.pl

 

JAK ZREZYGNOWAĆ MAILOWO?

Prześlij maila na adres sekretariat@ramada.com.pl. Warunkiem przyjęcia rezygnacji jest odpowiedź recepcji RAMADA. Jeśli nie otrzymałeś od nas potwierdzenia otrzymania Twojej wiadomości skontaktuj się z nami telefonicznie aby wyjaśnić sprawę.

 

DOKONAŁEM REZYGNACJI MAILOWEJ, DLACZEGO KONTAKTUJE SIĘ ZE MNĄ RECEPCJA RAMADA INFORMUJĄC O NIEZAPŁACONYM MIESIĄCU, W KTÓRYM PRZECIEŻ NIE MA MNIE NA ZAJĘCIACH?

W przypadku składania rezygnacji mailowej klient musi otrzymać potwierdzenie przyjęcia rezygnacji i otrzymania wiadomości. Technologia bywa zawodna więc Twój mail mógł do nas nie dotrzeć. Chcemy abyś miał pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione.

 

CZY ZWRÓCICIE MI KOSZTY NIEWYKORZYSTANYCH ZAJĘĆ JEŚLI ZREZYGNUJĘ W TRAKCIE TRWANIA MIESIĄCA?

Nie zwracamy kosztów za zajęcia, w których uczestnik nie weźmie udziału jeśli rezygnacja nastąpi w trakcie trwania miesiąca.

 

CZY MOGĘ ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ TELEFONICZNIE?

Nie przyjmujemy rezygnacji telefonicznej. Jest to dla nas ważny dokument dlatego musi mieć ona formę pisemną (druk) lub elektroniczną (mail)

 

CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W KAŻDYM MIESIĄCU?

Możesz zrezygnować w każdym miesiącu, zawsze jednak przed rozpoczęciem nowego miesiąca, tak aby w kolejnym miesiącu abyśmy nie naliczyli należnej opłaty.

 

CZERWIEC TO OKRES ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WAKACJI I ŁADNEJ POGODY, CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ WTEDY Z ZAJĘĆ?

Nie zatrzymujemy uczestników na siłę. Musisz jednak pamiętać, że tracisz wtedy możliwość wzięcia udziału w koncercie kończącym rok i zostawiasz swoich współtowarzyszy zajęć a przecież pracowaliście wspólnie kilka miesięcy nad układami. Pamiętaj też, że nie uwzględnimy również dla Ciebie pewnego miejsca w grupie w nowym roku szkolnym.

 

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW