To technika taneczna która wykształca harmonię i ład w tańcu, pracuje nad pięknym ciałem, płynnością i harmonią ruchów. Wyrabia doskonałą dyscyplinę ruchową poprzez stałą budowę lekcji, ćwiczenia przy drążku i na środku sali.

Ta forma przeznaczona jest dla wszystkich, którym bliski jest taniec klasyczny oraz dla osób które kiedyś „marzyły aby być baletnicą". Zajęcia baletowe powstały z myślą o osobach kochających taniec klasyczny  połączony z przepiękną muzyką.

Balet, ta wspaniała forma spędzania wolnego czasu i aktywnego wypoczynku, dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń, rozbudzając równocześnie potrzebę dbałości o estetykę ruchu, kondycję fizyczną i zdrowy tryb życia, a także przyczyniając się do kształtowania ich zainteresowań kulturalnych. Nasza Akademia dąży do wszechstronnego rozwoju każdego ucznia, ze szczególnym uwzględnieniem jego indywidualnego rozwoju artystycznego. Wspieramy samodzielne formowanie jego wrażliwości artystycznej, motywujemy do twórczej aktywności by śmiało stawiali czoła trudnościom
i wyzwaniom współczesnego świata.

Główny aspekt naszej działalności stanowi popularyzacja tańca baletowego wśród dzieci i młodzieży z uwzględnieniem tańca artystycznego oraz wychowanie przyszłych odbiorców sztuki. 

Zapisz się już dziś on-line lub zadaj pytanie
W celu weryfikacji informacji związanych z zapisami, w treści wiadomości
prosimy podać:
  • Imię i nazwisko dziecka
  • Wiek dziecka
  • Doświadczenie taneczne dziecka (proszę określić, czy dziecko tańczyło,
    ile lat i gdzie?)
  • Wybór techniki tanecznej 
  • Preferowane miejsce i godzina zajęć
captcha
Ważne: wypełnij pola oznaczone *
GRAFIK ZAJĘĆ 2017/2018

Miejsce: RAMADA Jodłowa 31 - Malinka
BALET P1 / P2
Poniedziałek godz. 19.15 Trener: Mariola Wichrowska
Czwartek godz. 16.00 Trener: Zuzanna Lis

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW