AKTUALNOŚCI

5 MEDALI DLA AKADEMII BALETU RAMADA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA - IDO WORLD CHAMPIONSHIP BALLET-POINTE

2013-12-12 15:31:56

 

Nad ranem nasze tancerki wróciły z IDO WORLD CHAMPIONSHIP  BALLET-POINTE które odbyły sie w Mikołajkach. Teraz odpoczywają ale my przekazujemy radosne nowiny.

Przywiozły z Mistrzostw Świata 5 medali.

W pierwszym dniu

II miejsce i srebrny medal wytańczyły Zuzia Frank i Zosia Szpryngiel  w kategorii dzieci do 11 lat w układzie " Taniec Pastuszków"

 

III miejsce i brązowy medal zdobyły Julia Ciszewska i Mira Grodziecka-Makulska jako  " Czarne łabędzie" w kategorii juniorów 12 -15 lat;

 

w drugim dniu

I miejsce - złoty puchar dostała za Walc z Copelii - Miniformacja KIDS najmłodszych tancerek do 7 lat w składzie Klara Horak, Kasia Ostrowska  oraz Martynka Gabor

 

II miejsce i srebrny puchar wytańczyły dziewczyny z miniformacji juniorskiej które w składzie Ania Guzy, Julia Cieszewska oraz siostry Mira i Lenka Grodziecka-Makulskie w  Tańcu hiszpańskim z Jeziora Łabędziego.

 

III miejsce - brązowy pucha dostała Miniformacja dzieci do lat 11 w składzie Zuzia Frank, Hania Gajewska, Zuzia Grabowska oraz Zosia Szpryngiel.

które zatańczyły Pas de quatr z Bajadery.

 

Gratulujemy wszystkim tancerkom przepięknych występów na scenie międzynarodowej. Trenerom p. Katarzynie Grucy i Izabeli Przepiórskiej- Górniak gratulujemy wyników i dziękujemy za wytrwałość i determinacje w przygotowaniach na Tegoroczne Mistrzostwa.

 

Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie w działalność gruby Akademii Baletu Ramada oraz za wielkie wsparcie na każdym polu.

 

Jesteśmy z Was dumni.

 

PS. niebawem fotorelacje z mistrzostw.

« powrót
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW